Havalandırma Hizmetleri - Korucu Mutfak

Havalandırma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olarak garantili üretimlerimizle yanınızdayız.

Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle harika projeler üretiyoruz. İş yeri, otel, okul ve aklınıza gelebilecek tüm alanlara havalandırma hizmeti sağlıyoruz.

Sizde ofis ve iş yerine uygun havalandırma sistemlerinin kurulumunu yaptırarak çalışan personelin çalışma performansını olumlu yönde etkileyebilirsiniz Personelin çalışma performansı arttıkça iş yeriniz daha fazla müşteri kazanacak ve sektördeki yerini garanti altına alacaktır.

Genel havalandırma toz yoğunluğunu bir miktar azaltır. Ancak asla yeterli değildir!

Genel havalandırma duman veya tozun yoğunluğunu ancak bir miktar azaltabilir. Bu yöntemde kirliliğin bazı bölgelerde yoğunlaşmasına engel olamadığımız gibi, bazı bölgelerde de yoğun hava sirkülasyonu oluşabilir. Ayrıca büyük miktarlarda havanın dışarı atılması ile, aynı miktarlarda havayı içeri verirken yüksek ısıtma maliyetiyle karşılaşırız. Sabit emiş davlumbazları bazı yerlerde çözüm olabilir, ancak yine de çalışanların duman veya tozdan etkilenmesini önleyemez. Duman davlumbaza doğru yönlenirken, çalışanın soluma riski vardır. Buna karşı maskeler kullanılabilir. Bunlar da kullanım zorluğu ve sürekli ayar gerektirdiğinden tercih edilmemektedir.